REZERVASYON (0212) 242 90 90 REZERVE ET

HEM DENİZ HEM DE LEZZET TUTKUNU

SOFİSTİKE BİR BALIKÇI

SEAFOOD BARBA, Maslak Plazalar bölgesinde yer alan, yeni nesil şehirli bir balıkçı. Tamamen günlük deniz ürünlerinden oluşan zengin lezzetleriyle, sağlıklı yaşarken damak tadından vazgeçmeyen İstanbulluların gözdesi.

SEAFOOD BARBA’nın hikayesi, gerçek lezzet tutkunları tarafından yazıldı. Kurucusu Defne ŞENGÜL, lezzet yolculuğuna; her biri alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip olan prestijli bir ekiple başladı. SEAFOOD BARBA’nın temellerini atacak olan bu ekibin Park Fora, Pescatore ve La Risacca 6’da edindiği deneyimler, ŞENGÜL’ün Mutfak Sanatları Akademisi’nde (MSA) tamamladığı profesyonel yiyecek ve içecek işletmeciliği eğitimiyle birleşti.

Sonuç: Yepyeni bir konsept, yepyeni bir damak tadı ve Maslak 42’nin gurme sakini; SEAFOOD BARBA.

DENİZ LEZZETLERİNDE FÜZYON MUTFAĞI

Samimi balıkçı atmosferini şık ve konforlu dekorasyonuyla yeniden yorumlayan SEAFOOD BARBA, geniş terasıyla Maslak 42’nin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Toplantılardan öğle yemeklerine, özel davetlerden hiç bitmemesini dileyeceğiniz akşam yemeklerine; bu modern balıkçıya gelmek için her zaman bir sebebiniz olacak. SEAFOOD BARBA sağlıklı beslenirken renkli menülerden de vazgeçemeyen, hem lezzete hem de sunuma önem veren misafirlerini heyecanla bekliyor. SEAFOOD BARBA sizi bekliyor…

DAVETLER HİÇ BU KADAR LEZZETLİ OLAMAMIŞTI

Açık terası ve kapalı otoparkıyla davetler için ideal bir buluşma noktası.

DEVAMI

DAVETLERİMİZ

TAPTAZE MALZEMELER, YENİLİKÇİ LEZZETLER

“Büyüleyici lezzetler, ulaşılmaz olmak zorunda değil.”

GÖSTER

MENÜMÜZ

DENİZ LEZZETLERİNE TUTKUN MİSAFİRLERİ BEKLİYORUZ

Buradan her durumda mutlu ayrılacaksınız.

DEVAMI

REZERVASYON