REZERVASYON (0212) 242 90 90 REZERVE ET

DENİZ LEZZETLERİNİ

YENİDEN TANIMLADIK

Maslak Plazalar bölgesinde Ege ve Akdeniz rüzgarları esiyor. Bu rüzgarın adı “SEAFOOD BARBA”. Maslak’ın bu yeni nesil balıkçısı, “hem sofistike hem de ulaşılabilir lezzetler” yaklaşımından yola çıkarak, deniz ürünü tutkunlarına benzersiz bir deneyim sunuyor.

Ulaşılabilir sofistike lezzet
“Büyüleyici lezzetler, ulaşılmaz olmak zorunda değil.”

Bu düşünceyle yola çıkan SEAFOOD BARBA, her daim taze ve günlük deniz ürünlerinden oluşan zengin menüsünü uygun fiyatlarla sunarken; şık ve şehirli dekorasyonuyla dört dörtlük bir yemek deneyimi vadediyor.

PLAZALARDA AKDENİZ ESİNTİSİ

Bu modern balıkçıda; Akdeniz, İtalyan ve Yunan mutfağından en leziz seçkiler tamamen sağlıklı pişirme teknikleriyle pişiriliyor.

SEAFOOD BARBA menüsünde boğaz balığı, deniz ürünlerinden oluşan bir pizza ya da İtalyan kum midyeli spaghettiyi bir arada görmeniz mümkün.

YARATICI SALATA ÖNERİLERİ

Salata, sağlıklı yaşamın olmazsa olmazlarından. Özellikle de yoğun bir çalışma temposu içerisinde çalışan şehirliler için.

SEAFOOD BARBA, salataya yepyeni bir bakış açısı getirerek; taptaze yeşilliklerle deniz lezzetlerini ustaca harmanlıyor. Köz patlıcanlı levrekten pazı salatasına, besin düzeyi yüksek sağlıklı ve doyurucu tabaklar, SEAFOOD BARBA’da sizi bekliyor.

SOKAK LEZZETLERİ MASANIZDA

SEAFOOD BARBA için sokak lezzetlerinin yeri bambaşka.

Deniz ürünü tutkunlarının vazgeçilmezlerinden midye tava ve kokoreç dürüm gibi unutulmaz lezzetler, şimdi usta şeflerin ellerinde zenginleşiyor; sofistike lezzetlere dönüşüyor.

GÜNÜNÜZÜ DEĞİŞTİRECEK SÜPRİZLER

Her gün değişen, farklı pişirme teknikleriyle hazırlanmış taptaze mevsim balıkları, rengarenk salatalar, kokusuyla sizi ofisinizden çağıracak olan paellalar…

Misafirlerimizin yüzünü güldürecek günlük sürprizler, SEAFOOD BARBA’da gündelik hayatın bir parçası…

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazartesi 11:30 - 24:00
Salı 11:30 - 24:00
Çarşamba 11:30 - 24:00
Perşembe 11:30 - 24:00
Cuma 11:30 - 24:00
Cumartesi 11:30 - 24:00
Pazar 11:30 - 24:00

Maslak Mahallesi, Ahi Evran Cad. 42 AVM 6/195 Maslak, İstanbul

(0212) 442 90 90

contact@seafoodbarba.com

BARBA LEZZETLERİ